KİRALAMA

Yaz güneşi Ege ve Akdeniz’in serin sularına düştü; şimdi mavinin en güzel tonlarına düşsel bir yolculuk vakti. Mavi Rota Yatçılığın 2011 yılında tuzlu sularla kucaklaşan beş kabin 9 misafir kapasiteli masal kadar güzel teknesi M/S Blue Heaven, kendisiyle mavi cennete yolculuk edecek ayrıcalıklı yolcularını bekliyor. Lüks kelimesini yeniden tanımlayarak farklı anlamlar yükleyen Blue Heaven’da konfor, güvenlik ve çevre barışı adına hiçbir ayrıntı atlanmadı. Ege’nin antik zamanlara açılan kekik kokulu koyları, Akdeniz’in gün batımında içinizi yaşama sevinciyle dolduran uçsuz bucaksız maviliği, Yunan Adalarının beyaz, türkuaz, sarı ve yeşile boyanmış tutkulu coğrafyası; Blue Heaven’la Mavi Turlar cennette geçirilen zamana eş değer… Her biri alanında uzman beş kişilik profesyonel mürettebatı ve MYCS ödüllü aşçısı ile Blue Heaven size bir Mavi Tur’dan fazlasını vaat ediyor. Ege’nin, Akdeniz’in ve Yunan Adaları’nın en gözde koy ve yat rotalarında maviliklere açılırken kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizin yanında yaşamın ve doğanın renklerini en baştan keşfedeceksiniz.
Aegean Yachting Turkey, Aegean Yachting Charter, Aegean Charter, Blue Cruise Turkey, Turkey Yachting,
Mediterranean Yacht Charter, Mediterranean Yachting Turkey Mediterranean Charter, Greece Islands Deluxe Charter


Sezon Gün Başına
TEMMUZ - AGUSTOS 4250 €
HAZİRAN - EYLÜL 3750 €
MAYIS - EKİM 3000 €

 
Kira Sözleşme Fiyatı Kapsamında:   Kira Sözleşme Fiyatı Kapsamı Dışında:
 • Yat ve tüm ekipmanlarının kiralanması
 • Her gün için 4 saatlik seyir ve jenaratör kullanımını karşılayacak kadar yakıt
 • Mürettebat maaşları
  Seyir vergileri ve Türk sularında kamu limanı kullanım aidatı
 
 • Yiyecek ve içecekler (aşağıya göz atın)
 • Türk suları dışındaki seyir vergileri,gümrük işlemleri,liman ve marina aidatları
 • Su sporları için yakıt
 • Tekneye yapılan aktarmaların ücretleri,kara turları ve kiralanan teknenin sevkiyatı sırasında karada tüketilen yiyecekler.
  Mürettebat bahşişleri
Herşey Dahil Yiyecek / İçecek Ek:
Tüm yemekler, aperatifler ve yumuşak ve yerli alkollü içecekler (ithal şaraplar, şampanyalar ve sert içkiler dahil değildir) için kişi başı 70 € Euro, günlük.